מה חדש באור חיה

     צרי עימנו קשר             הרשמה לניוזלטר


 
 
הצלחה ליום פתוח בסמינר חיה מושקא

חזרה >דקה לפני נרשמת לשנת הלימודים הבאה , כבר התחלת לשאול חברות שסיימו שנה א' ,חקרת אצל הבני דודות , קיבלת שיחת עידוד מההורים . ונו ו..החלטת?! כבר 3 שנים שהשאלות האלו לאט לאט הולכות ונעלמות , מאז הקמת הסמינר החדש שמציע מגוון אלטרנטיביות לימודיות וגם תחושה חדשה ומאווררת של הסאגה החסידית. כן כבר לא צריך להתפשר על רמה לימודים אבל העיקר שיהיה מסגרת חסידית או להיפך לא משנה שנה אחת במקום דתי אחר העיקר שיהיה לי תואר אקדמאי רצוי ומכובד בסקאלת שוק העבודה.
לא עוד! סמינר חיה מושקא שזו השנה השלישית ברציפות שם קץ להתלבטות ולבחירות הנאלצות ונותן מענה גם לתואר אקדמאי מובהק וגם אווירה חסידית גבוהה והעיקר שמחה.

ביום שני האחרון נערך "יום פתוח" שמדי שנה מגיעות אליו יותר ויותר בנות המתעניינות במקצועות לימוד שלא רק הוראה אלא גם מקצוע שמתאים לחפץ ליבן ונושא חן בעינם אשר מבטא את הכשרון היחודי שיש לכל אחת מהן.
ליום פתוח הגיעו עשרות בנות מרחבי הארץ - צפת, מגדל העמק ,חיפה, איזור יהודה ושומרון . מפליא לראות את הצמאון ללמוד תחומים חדשים וגם לקבל הסמכה בהוראה באותו תחום.
תוכלו למצוא בסמינר זה מקצועות כמו - הנדסת תוכנה , ביוטכנלוגיה , ניהול עסקים ,ראיית חשבון ,מדעי החברה , אוטומטריה ,מדעי המחשב ועוד...
וכמובן מי שחפצה נפשה גם בהוראה תוכל למצוא גם כאן את המסלול הלימוד הנוח ביותר והמהנה.

הסמינר הוא בניהולו הרוחני של הרה"ח נפתלי רוט , אשר מכהן שנים רבות כאיש חינוך וגם מכהן בפועל יו"ר צעירי אגודת חב"ד. מנהלת הסמינר הינה גב' תהילה מרזל , שהייתה שליחה בלאוס וכיום משדרת רוח חסידית וצעירה לתלמידות הבאות ללמוד בסמינר יחד עם ניהול חם ומסור. ולצידה בליווי הערכי והבינאישי עומדת גב' מירי שניאורסון , אשת עסקים מצליחה ומנחה סדנאות להכוונה והעצמה אישית .

להלן תמונות מהיום פתוח ומצגת שערכנו , הממחישה מעט את האווירה במקום


הוספת תגובה:
* שדות חובה
חזרה >
ברוכה הבאה לאתר אור חיה,
האתר שלנו בבניה.

אנו שמחים להציג בפנייך את ״אור חיה LIVE״ - פורטל החדשות לאישה היהודייה